Spotkanie Radunia Stężyca - Zagłębie Lubin II na obiekcie Gminny Stadion Sportowy - końcowy wynik 3-0

Radunia Stężyca - Zagłębie Lubin II zakończony wynikiem 3-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radunia Stężyca a Zagłębie Lubin II wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2023-10-01 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: M. Kuzimski 36' 1-0 M. Kuzimski 72' 2-0 M. Kuzimski 90' 3-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 46' L. Boguslawski 77'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Kizyma 11' W. Szafranek 20'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo D. Bashlay M. Kizyma raz za razem sprawiają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Radunia Stężyca i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.