Spotkanie Lech Poznań II kontra Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2021-11-21 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Lech Poznań II a Radunia Stężyca.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznań II i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Skoras 83' 1-0

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 77' F. Marchwinski 85'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Miller 58' S. Deja 63' W. Fadecki 68' P. Szur 70' P. Wojowski 74' J. Witek 75' D. Szuprytowski 86'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak J. Zagorski M. Miller niejednokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Lech Poznań II i Radunia Stężyca i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Amiki Wronki.