Dnia 2023-10-06 18:30 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie - Radunia Stężyca - wynik 1-1

Rewelacyjne emocje, walka do ostatniego gwizdka i wynik, który nie pozwolił żadnej z drużyn wyjść z boiska jako zwycięzca. Tak w skrócie można podsumować niedawne spotkanie w ramach II Ligi - East pomiędzy drużynami Jastrzębie i Radunia Stężyca. Bezpośrednie starcie, które miało miejsce 6 października 2023 roku o 18:30 na Stadionie Miejskim, dostarczyło nam wielu niezapomnianych momentów, kończąc się wynikiem 1-1. Już w pierwszej połowie obie drużyny pokazały, że na boisku nie ma dla nich miejsca na kompromisy. Jak rozwinęła się druga połowa? Czy sędzia R. Marciniak miał wiele pracy? Przekonaj się sam, klikając w link poniżej, aby przeczytać pełne sprawozdanie z 12. kolejki rozgrywek.

Suche dane meczu:

Mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Jastrzębie i Radunia Stężyca odbył się na Stadionie Miejskim. Spotkanie miało miejsce w dniu 6 października 2023 roku o godzinie 18:30. Była to 12. kolejka rozgrywek.

Wynik końcowy meczu to remis 1-1, a taki sam wynik utrzymywał się na przerwę.

Na razie nie mamy informacji na temat dogrywki i serii rzutów karnych.

Relacja z przebiegu meczu:

Jesienne popołudnie na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu było pełne napięcia i emocji. Kibice nie zawiedli, a piłkarze obu drużyn także przystąpili do meczu z zaangażowaniem i determinacją.

Sędzią głównym spotkania był R. Marciniak, który zyskał sobie szacunek zarówno zawodników, jak i publiczności swoim profesjonalizmem.

Od samego początku rywalizacja była bardzo wyrównana. Obie drużyny starały się zaprezentować swoje umiejętności, a tempo gry było bardzo dynamiczne.

W 25. minucie meczu Jastrzębie wyszło na prowadzenie po strzale M. Bednarskiego. Piłkarz ten wykorzystał sytuację po błędzie obrony Radunii Stężyca i umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie zasłużoną przewagę.

Nie miał jednak zamiaru odpuszczać Radunia Stężyca, który szybko odpowiedział. W 35. minucie M. Kuzimski popisał się pięknym strzałem z dystansu, który pokonał bramkarza Jastrzębia i wyrównał rezultat.

Po bramce goście zyskali pewność siebie i zaczęli dominować na boisku. Jednak dzięki świetnym interwencjom bramkarza Jastrzębia, wynik nie uległ zmianie do końca regulaminowego czasu gry.

Warto wspomnieć, że obie drużyny były karane żółtymi kartkami przez sędziego. Drużyna gospodarzy otrzymała aż pięć żółtych kartek, a przeciwnicy zostali ukarani jedną. Kolejne kartki były przyznawane przez sędziego w drugiej połowie meczu. Ostatecznie, piłkarz D. Spataru z drużyny Radunia Stężyca otrzymał czerwoną kartkę w 67. minucie, za faul na jednym z zawodników Jastrzębia.

W końcu arbiter odgwizdał koniec spotkania, a wynik 1-1 utrzymał się na tablicy wyników. Był to sprawiedliwy rezultat, biorąc pod uwagę przebieg całego meczu.

Następne mecze dla Jastrzębia to starcia z drużynami Chojniczanka Chojnice, Zagłębie Lubin II i Pogoń Siedlce. Z kolei Radunia Stężyca zmierzy się z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy i ŁKS Łódź II.

Wszystko wskazuje na to, że obie drużyny są gotowe na kolejne wyzwania i będą dalej walczyć o jak najlepsze wyniki w rozgrywkach II Ligi - East.