Zagłębie Lubin II kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 2-0

Wczoraj, 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Radunia Stężyca. Gospodarze kontrolowali przebieg gry i po bramce w pierwszej połowie, pewnie sięgnęli po zwycięstwo 2-0. Mecz ten stanowił 28. kolejkę rozgrywek ligowych, gdzie młodzi zawodnicy Zagłębia potwierdzili swoją przewagę nad rywalem z Stężycy.

Relacja z meczu Zagłębie Lubin II - Radunia Stężyca

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbyło się starcie pomiędzy drużyną gospodarzy, Zagłębiem Lubin II, a gośćmi z Radunii Stężyca. Mecz należał do 28. kolejki II Ligi - East i odbył się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00. Na trybunach panowała gorąca atmosfera, a kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców przez całe spotkanie.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył P. Kruszelnicki z Zagłębia Lubin II w 33. minucie, ustalając wynik na 1-0 do przerwy. Goście z Radunii Stężyca starali się odrobić straty, jednak defensywa gospodarzy była niezwykle skuteczna. W drugiej połowie, w 66. minucie, K. Terlecki podwyższył prowadzenie dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik meczu na korzyść gospodarzy - 2-0.

Zawodnicy obu drużyn walczyli dzielnie na boisku, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. S. Karasinski i M. Dziewiatowski z Zagłębia Lubin II oraz P. Czajkowski i W. Zielinski z Radunii Stężyca zostali ukarani przez sędziego. Czerwone kartki nie zostały w tym meczu pokazane.

Po końcowym gwizdku sędziego, kibice Zagłębia Lubin II mogli cieszyć się z trzech punktów zdobytych na własnym boisku. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się równie emocjonująco, a kibice już teraz nie mogą doczekać się kolejnych pojedynków swoich ulubieńców. Zagłębie Lubin II zmierzy się kolejno z Chojniczanką Chojnice, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce, natomiast Radunia Stężyca czekają starcia z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy.