Spotkanie Radunia Stężyca vs Jastrzębie zakończone wynikiem 3-0 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-04-21 11:00

Wczoraj na Gminnym Stadionie Sportowym drużyna Radunii Stężyca podejmowała rywali z Jastrzębia w ramach 29. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali swoich przeciwników 3-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, ostatecznie to Radunia Stężyca okazała się dominującym zespołem, zdobywając trzy bramki i zapewniając sobie cenne punkty.

Relacja z meczu piłki nożnej Radunia Stężyca - Jastrzębie

Przebieg meczu:

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00 na malowniczym Gminnym Stadionie Sportowym. Atmosfera była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc gorącą kulę emocji na trybunach.

Pierwsza połowa nie przyniosła goli, choć obie drużyny starały się zaskoczyć rywali. Gospodarze i Goście mieli okazje, ale brakowało skuteczności w końcowym zagraniu.

W drugiej połowie Radunia Stężyca wzięła się ostro do roboty. W. Slomka otworzył wynik meczu strzelając gola w 47. minucie, po asyście niezawodnego partnera. Gospodarze zdobyli prowadzenie 1-0, napędzając publiczność do jeszcze większego dopingu.

Nie minęło wiele czasu, a piłkarze Radunii podwyższyli prowadzenie. W. Luczak trafił do siatki w 57. minucie, sprawiając, że tabela wyników pokazywała 2-0 dla gospodarzy. Jastrzębie miało coraz trudniej odnaleźć się na boisku.

Mimo starań gości, to Radunia Stężyca kontrolowała przebieg gry. Kolejna bramka padła w 62. minucie, kiedy to M. Mrsic strzelił trzeciego gola dla Gospodarzy. Wynik 3-0 na korzyść Radunii cieszył zarówno zawodników, jak i kibiców.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji, arbiter musiał sięgnąć po żółte kartki, które "migały" na boisku jak gwiazdy na nocnym niebie. Gospodarze zebrały aż pięć kartek: J. Straus (3'), H. Zwozny (15'), M. Biskup (27'), R. Kurtovic (64') oraz P. Mularczyk (90').

Goście również nie pozostali dłużni, otrzymując dwie żółte kartki: J. L. Araujo Guilherme (40') oraz S. Matuszek (59').

Pomimo nerwowej atmosfery na boisku, żadna z drużyn nie straciła zawodnika na skutek czerwonej kartki. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Radunii Stężyca, dając gospodarzom solidne trzy punkty w tabeli II Ligii - East.

Radunia Stężyca będzie teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań z Pogoń Siedlce, Wisła Puławy i ŁKS Łódź II, podczas gdy Jastrzębie zmierzy się z Zagłębiem Lubin II, Chojniczanką Chojnice oraz Ponę Siedlcami.