Mecz pomiędzy Radunia Stężyca oraz Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Gminny Stadion Sportowy

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyna Radunii Stężyca pokonała Stomil Olsztyn 1-0 na Gminnym Stadionie Sportowym. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem na przerwę, ale to Radunia Stężyca była bardziej skuteczna w drugiej połowie. Wspaniałe spotkanie toczyło się w dniu 12 listopada 2023 roku o godzinie 12:00.

Mecz pomiędzy Radunią Stężyca i Stomilem Olsztyn

W dniu 12 listopada 2023 roku odbył się mecz pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn w ramach 17. kolejki II ligi - East. Spotkanie rozegrano na Gminnym Stadionie Sportowym. Po emocjonujących 90 minutach gry zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 1-0, co sprawiło, że kibice zgromadzeni na trybunach mieli powody do radości.

W 60. minucie meczu W. Slomka zdobył bramkę dla Radunii Stężyca, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tym golu zanotował .

W trakcie meczu sędzia ukarał zawodników obu drużyn kartkami żółtymi. W drużynie gospodarzy P. Czajkowski otrzymał żółtą kartkę w 17. minucie, a H. Zwozny w doliczonym czasie gry, czyli w 90. minucie. Z kolei w drużynie Stomilu Olsztyn kartki żółte zostały pokazane M. Bezpalcowi w 6. minucie.