Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca, wynik meczu - 4-1

W dniu 2021-10-30 12:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce oraz Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: M. Górski 26' 1-0 R. Majewski 41' 2-0 M. Górski 55' 3-0 C. Demianiuk 61' 4-0 D. Retlewski 76' 4-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Wichtowski 32' M. Gorski 50'

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 4' 66'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II.

Dzisiaj kibice śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy jak M. Wichtowski J. Letniowski raz za razem zaserwowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, iż zmagania nas męczą. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogoń Siedlce oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ROSRRiT.