Mecz Chojniczanka Chojnice kontra Radunia Stężyca na stadionie Stadion Miejski Chojnice dnia 2023-09-22 17:30: wynik końcowy 5-1

Dnia 2023-09-22 17:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice oraz Radunia Stężyca.

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Radunia Stężyca zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Gole strzelali: W. Szumilas 3' 1-0 O. Paprzycki 19' 2-0 M. Biskup 64' 2-1 T. Mikołajczak 67' 3-1 P. Kolesár 76' 4-1 T. Mikołajczak 85' 5-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: G. Szymusik 32' A. Edmundsson 34'

Żółte kartki Radunia Stężyca: H. Zwozny 33' P. Mularczyk 39' P. Czajkowski 49' H. Zwozny 50' L. Boguslawski 56' J. Straus 62'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: H. Zwozny 50'

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Carina Gubin. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak G. Szymusik H. Zwozny nieustannie serwują własnym kibicom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na książkowe gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę zmagania między graczami są zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze nużące. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.