Na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz Olimpia Elbląg kontra Radunia Stężyca: wynik 0-1

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-08-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Olimpia Elbląg a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 67' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kuczalek 90'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Czajkowski 30' N. Potrac 64' D. Bashlay 88' M. Biskup 89'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce a Radunia Stężyca z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz.

W dzisiejszych czasach wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo M. Kuczalek P. Czajkowski wielokrotnie sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie zdarzają się wspaniałe gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko walki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Olimpia Elbląg i Radunia Stężyca jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.