Mecz Stal Stalowa Wola kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-2

W kolejce 16 II Ligi - East odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Radunia Stężyca. Po zaciętej rywalizacji wynik końcowy meczu to 1-2. Mimo braku bramek na przerwę, obie drużyny zagrały pełną pasji drugą połowę, która przyniosła dwie bramki. Spotkanie odbyło się na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej o godzinie 14:00. .

Relacja z meczu: Stal Stalowa Wola vs Radunia Stężyca

Mecz pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz Radunia Stężyca odbył się w ramach 16. kolejki II Ligi - East na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Radunia Stężyca z wynikiem 1-2. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0, a emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to padły wszystkie bramki. Mecz był bardzo zacięty, a emocje sięgały zenitu, co widać było w liczbie kartek i zażartej walce na boisku.

W 69. minucie meczu na prowadzenie wyszli goście za sprawą M. Kuzimskiego, który wykorzystał świetną sytuację pod bramką gospodarzy. Kilka minut później, w 74. minucie, P. Mularczyk podwyższył prowadzenie dla Radunii Stężyca, ustalając wynik na 0-2. Chwilę przed końcem meczu, w 88. minucie, A. Ziarko zdobył bramkę dla Stali Stalowa Wola, jednak nie udało im się już doprowadzić do wyrównania.

W trakcie meczu padły liczne kartki. Drużyna gospodarzy otrzymała dwie żółte kartki, które zobaczyli L. Klisiewicz i L. Furtak. Natomiast drużyna Radunia Stężyca zebrała aż pięć żółtych kartek - W. Slomka (43'), B. Kasprzak (57'), P. Czajkowski (64'), M. Biskup (87') oraz L. Boguslawski (90').

Sędzia meczu nie podjął decyzji o pokazaniu czerwonych kartek żadnemu z zawodników. Sędzią spotkania był .

W następnej kolejce drużyna Stal Stalowa Wola zmierzy się z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków.