Na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2021-09-26 13:00 odbyło się spotkanie Radunia Stężyca kontra Wisła Puławy: 2-2

Dnia 2021-09-26 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy.

Pierwsza część spotkania między Radunia Stężyca i Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: B. Kuzniarski 19' 1-0 W. Luczak 31' 2-0 C. Daniel 61' 2-1 K. Kondracki 81' 2-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 14'

Żółte kartki Wisła Puławy: E. Furtado 5' C. Daniel 45'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II a Wisła Puławy z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Dzisiaj wierni fani śledzą potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi R. Stepien E. Furtado stale serwują swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Walki między drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania usypiające. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Radunia Stężyca i Wisła Puławy oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.