Na obiekcie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz między Radunia Stężyca oraz Olimpia Grudziądz - 5-1

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Olimpia Grudziądz wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Dnia 2023-09-09 13:45 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się Radunia Stężyca oraz Olimpia Grudziądz.

Gole strzelali: O. Sikorski 2' 0-1 A. Płotka 5' 1-1 M. Kuzimski 39' 2-1 M. Biskup 61' 3-1 M. Biskup 90' 4-1 M. Biskup 90' 5-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: A. Plotka 38' M. Biskup 84'

Żółte kartki Olimpia Grudziądz: K. Cherniy 73'

Czerwone kartki Olimpia Grudziądz:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Carina Gubin oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Olimpia Grudziądz z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy.

Bardzo często oddani fani śledzą poczynania ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak A. Plotka K. Cherniy nierzadko zapewniły fantastycznym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki usypiające. Często obserwujemy przepiękne asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Radunia Stężyca i Olimpia Grudziądz z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.