Dnia 2022-03-19 13:00 na obiekcie Stadion Sokoła Ostróda odbyło się spotkanie Sokół Ostróda vs Radunia Stężyca - 2-3

Dnia 2022-03-19 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Sokół Ostróda oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sokół Ostróda oraz Radunia Stężyca wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: J. Letniowski 30' 0-1 D. Wojtyra 42' 1-1 D. Wojtyra 49' 2-1 J. Surdykowski 69' 2-2 D. Retlewski 89' 2-3

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Turek 27' D. Wojtyra 53' D. Wojtyra 70' F. Dymerski 82'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 15' J. Letniowski 61' J. Surdykowski 90'

Czerwone kartki Sokół Ostróda: D. Wojtyra 70'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szrek. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Sokół Ostróda stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy.

Oddani fani futbolu śledzą starcia w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak K. Turek D. Bashlay nader często zagwarantowały swoim stałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Sokół Ostróda oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.