Spotkanie Radunia Stężyca kontra Lech Poznań II, wynik 1-0

Radunia Stężyca kontra Lech Poznań II wynik meczu 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Radunia Stężyca a Lech Poznań II wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-25 14:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Radunia Stężyca a Lech Poznań II.

Gole strzelali: M. Kuzimski 88' 1-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Kuzimski 90'

Żółte kartki Lech Poznań II: P. Olejnik 64' S. Pawlowski 83' N. Paclawski 90' K. Kukulka 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny arbiter meczu - A. Nestorowicz. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz i SKRA Częstochowa a Lech Poznań II zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce.

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak M. Kuzimski P. Olejnik nieustannie sprawiają swoim wiernym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między piłkarzami okazują się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Trafiamy na brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Radunia Stężyca i Lech Poznań II z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.