Dnia 2023-09-15 17:00 odbył się mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i Radunia Stężyca - wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-09-15 17:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 15' 0-1 P. Sajdak 45' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 16' O. Kucharczyk 28'

Żółte kartki Radunia Stężyca: B. Kasprzak 52'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to P. Świerczek. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Jastrzębie. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Carina Gubin i Zagłębie Lubin II.

Oddani fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi A. Mesjasz B. Kasprzak stale zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy efektowne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.