Radunia Stężyca kontra Garbarnia Kraków, wynik spotkania 0-2

Radunia Stężyca kontra Garbarnia Kraków 0-2. Dnia 2021-11-27 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Radunia Stężyca oraz Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Radunia Stężyca a Garbarnia Kraków wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: D. Morys 13' 0-1 M. Klec 52' 0-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Witek 12' D. Bashlay 15' P. Szur 74' M. Miller 89' R. Kosznik 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: W. Slomka 59' W. Szywacz 85'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter spotkania to A. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Radunia Stężyca zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz a Garbarnia Kraków zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą potyczki ligi II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak J. Witek W. Slomka nieprzerwanie gwarantują kapitalnym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nużące. Nieprzerwanie obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Radunia Stężyca oraz Garbarnia Kraków jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.