Mecz między Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-05-27 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT

Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-05-27 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 33. Zmierzyły się Pogoń Siedlce i Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Siedlce oraz Radunia Stężyca wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Kuzimski 78' 0-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce:

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 39' S. Deja 51'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i natomiast Radunia Stężyca z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak R. Stepien nierzadko zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Siedlce oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ROSRRiT.