Na stadionie Stadion OSiR Wisła miało miejsce spotkanie pomiędzy Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca: wynik 0-2

Siarka Tarnobrzeg vs Radunia Stężyca, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Radunia Stężyca zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-08-13 15:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: R. Stępień 40' 0-1 J. Surdykowski 90' 0-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: S. Lewicki 42' K. Zawislak 53' M. Tyl 69'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 13' R. Stepien 22' J. Surdykowski 25' S. Deja 34' T. Dejewski 44' R. Kosznik 63' J. Letniowski 90'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Główny arbiter meczu - P. Szypula. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa natomiast Radunia Stężyca z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Wieczysta Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi S. Lewicki M. Gorski często gwarantują kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe bramki i asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.