Spotkanie Wisła Puławy vs Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stadion MOSiR

Dnia 2022-08-06 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Ednilson Furtado 45' 1-0

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kona 84'

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 13' K. Czajkowski 19' R. Kosznik 38' A. Kaszuba 42' S. Nowicki 71'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 84'

Główny sędzia spotkania to M. Jenda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Jastrzębie.

Kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak M. Kona R. Stepien raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty i gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych zespołów jak Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.