Radunia Stężyca - Hutnik Kraków, wynik meczu: 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Radunia Stężyca i Hutnik Kraków wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-08-10 16:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Radunia Stężyca i Hutnik Kraków.

Gole strzelali: B. Zynek 40' 1-0 W. Łuczak 43' 2-0 P. Kieliś 76' 2-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 8' A. Kaszuba 11' B. Zynek 74' N. Potrac 79' T. Dejewski 85' R. Stepien 90' R. Stepien 90' C. Sauczek 90'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Serafin 23'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Aluszyk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Wieczysta Kraków. Kolejno natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

Dzisiaj fani futbolu z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak R. Kosznik P. Serafin wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Obserwujemy idealne gole czy asysty, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami są nieustępliwe, rzadko bywa, iż potyczki męczą. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Radunia Stężyca i Hutnik Kraków i ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.