Mecz Ruch Chorzów vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-1

Ruch Chorzów vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Ruch Chorzów a Radunia Stężyca wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-04-23 16:20 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Ruch Chorzów a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: K. Lizakowski 69' 0-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Foszmanczyk 8' L. Janoszka 12' K. Kasolik 61' P. Wyroba 62' T. Wojtowicz 72'

Żółte kartki Radunia Stężyca: K. Lizakowski 30' J. Surdykowski 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak T. Foszmanczyk K. Lizakowski systematycznie gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy przepiękne asysty czy gole, ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Ruch Chorzów i Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.