Radunia Stężyca vs Śląsk Wrocław II, wynik meczu 3-3

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

W dniu 2022-07-16 16:00 na obiekcie sportowym Boisko treningowe Stężycy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki - 1 pomiędzy Radunia Stężyca a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: O. Wypart 7' 0-1 J. Letniowski 19' 1-1 S. Krocz 45' 1-2 P. Kita 56' 2-2 S. Krocz 74' 2-3 R. Stępień 79' 3-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 78' D. Bashlay 84'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Mlynarczyk 61' K. Lizakowski 63' H. Muszynski 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter spotkania to D. Krumplewski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Radunia Stężyca zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak R. Kosznik M. Mlynarczyk wielokrotnie zapewniają własnym fanom wiele wspaniałych emocji. Natrafiamy na nieczyste faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami z ligi są nader zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Boisko treningowe Stężycy.