Spotkanie Radunia Stężyca vs Siarka Tarnobrzeg zakończone wynikiem 4-0

Radunia Stężyca vs Siarka Tarnobrzeg, wynik końcowy 4-0. Dnia 2023-03-18 14:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Radunia Stężyca a Siarka Tarnobrzeg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Radunia Stężyca i Siarka Tarnobrzeg zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: W. Łuczak 1' 1-0 C. Sauczek 46' 2-0 W. Łuczak 66' 3-0 Ednilson Furtado 88' 4-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 36' D. Prikhna 45' S. Deja 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Adamek 32' M. Tyl 43' M. Ziolkowski 90'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Gorski K. Adamek systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nader bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nie są warte uwagi. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, książkowe bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Radunia Stężyca i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.