Witamy na stronie fanclubu Radunia Stężyca!

Najnowsze mecze

07 maj, 2024

Radunia Stężyca vs Wisła Puławy zakończony wynikiem 1-3

W minioną sobotę na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy. Mecz ten, będący częścią 31 kolejki II Ligi - East, zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 3:1. Pomimo starań obu zespołów, to gracze Wisły Puławy okazali się skuteczniejsi, prowadząc już 2:0 na przerwę.
Mecz Radunia Stężyca - Wisła Puławy zakończony wynikiem 1-3 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-05-04 10:00
Spotkanie Pogoń Siedlce kontra Radunia Stężyca, wynik 0-3

Mecz Pogoń Siedlce vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 0-3

29 kwiecień, 2024
W najnowszym starciu II Ligi - East drużyna Pogoni Siedlce podejmowała u siebie Radunię Stężyca. Mecz odbył się 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie ROSRRiT. Ostateczny rezultat to zwycięstwo Radunii Stężyca 3:0, po tym jak na przerwę schodzili z prowadzeniem 1:0. Wydarzenia z boiska przykuły uwagę kibiców i ekspertów, zmieniając bieg tabeli w II Lidze - East.
Spotkanie Radunia Stężyca vs Jastrzębie zakończone wynikiem 3-0 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-04-21 11:00

Mecz pomiędzy Radunia Stężyca - Jastrzębie, wynik końcowy 3-0

22 kwiecień, 2024
Wczoraj na Gminnym Stadionie Sportowym drużyna Radunii Stężyca podejmowała rywali z Jastrzębia w ramach 29. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali swoich przeciwników 3-0. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, ostatecznie to Radunia Stężyca okazała się dominującym zespołem, zdobywając trzy bramki i zapewniając sobie cenne punkty.
Zagłębie Lubin II kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 2-0

Zagłębie Lubin II vs Radunia Stężyca, wynik 2-0

15 kwiecień, 2024
Wczoraj, 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Radunia Stężyca. Gospodarze kontrolowali przebieg gry i po bramce w pierwszej połowie, pewnie sięgnęli po zwycięstwo 2-0. Mecz ten stanowił 28. kolejkę rozgrywek ligowych, gdzie młodzi zawodnicy Zagłębia potwierdzili swoją przewagę nad rywalem z Stężycy.
Spotkanie Olimpia Grudziądz vs Radunia Stężyca zakończone wynikiem 1-1

Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca wynik spotkania 1-1

02 kwiecień, 2024
Wczoraj, 23 marca 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Olimpii Grudziądz i Radunii Stężyca w ramach 25. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Radunii 1-0 na przerwę. Spotkanie było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które dostarczyły kibicom wiele powodów do ekscytacji.
Mecz pomiędzy Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-03-17 13:00: końcowy wynik 1-1

Mecz pomiędzy Radunia Stężyca vs Kotwica Kołobrzeg, wynik 1-1

18 marzec, 2024
Wczorajszy mecz pomiędzy Radunią Stężyca a Kotwicą Kołobrzeg zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 24. kolejki II Ligi - East na Gminnym Stadionie Sportowym, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Pomimo prowadzenia Kotwicy Kołobrzeg po pierwszej połowie, Radunia Stężyca zdołała odrobić straty i zapewnić sobie punkt po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz pełen walki i determinacji obu drużyn dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Teraz czas na analizę tego spotkania, które z pewnością nie pozostawiła nikogo obojętnym.
Lech Poznań II kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania 1-2

Lech Poznań II vs Radunia Stężyca, wynik końcowy 1-2

11 marzec, 2024
Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lech Poznań II i Radunia Stężyca. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Radunii Stężyca 2:1, pomimo że na przerwę to gospodarze prowadzili 1:0. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki II Ligi - East.
Mecz Radunia Stężyca vs Olimpia Elbląg, wynik 1-1

Mecz pomiędzy Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg, wynik 1-1

04 marzec, 2024
W minioną sobotę, 2 marca 2024 roku, na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Radunii Stężyca a Olimpii Elbląg w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Olimpii 1-0 po pierwszej połowie. Mimo wyrównanego wyniku, emocje na boisku sięgały zenitu, a obie ekipy pozostawiły na murawie serce i determinację.
Polonia Bytom - Radunia Stężyca, wynik spotkania - 2-1

Mecz pomiędzy Polonia Bytom - Radunia Stężyca wynik meczu 2-1

26 luty, 2024
W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Polonia Bytom i Radunia Stężyca, który odbył się 23 lutego 2024 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Polonii Bytom, gospodarze zdołali pokonać gości 2-1. Już w pierwszej połowie Polonia Bytom objęła prowadzenie, utrzymując je do ostatniego gwizdka sędziego.
Mecz pomiędzy Radunia Stężyca oraz Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Gminny Stadion Sportowy

Radunia Stężyca kontra Stomil Olsztyn 1-0

13 listopad, 2023
W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyna Radunii Stężyca pokonała Stomil Olsztyn 1-0 na Gminnym Stadionie Sportowym. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem na przerwę, ale to Radunia Stężyca była bardziej skuteczna w drugiej połowie. Wspaniałe spotkanie toczyło się w dniu 12 listopada 2023 roku o godzinie 12:00.
Mecz Stal Stalowa Wola kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-2

Stal Stalowa Wola kontra Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-2

07 listopad, 2023
W kolejce 16 II Ligi - East odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Radunia Stężyca. Po zaciętej rywalizacji wynik końcowy meczu to 1-2. Mimo braku bramek na przerwę, obie drużyny zagrały pełną pasji drugą połowę, która przyniosła dwie bramki. Spotkanie odbyło się na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej o godzinie 14:00. .
Dnia 2023-10-20 18:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisła Puławy i Radunia Stężyca zakończone wynikiem 0-1

Wisła Puławy kontra Radunia Stężyca, wynik 0-1

24 październik, 2023
W emocjonującym starciu drużyn Wisła Puławy i Radunia Stężyca, zwycięstwo odniosła ekipa z Stężyca, wygrywając z wynikiem 1:0. Mecz odbył się na stadionie MOSiR w ramach 14. kolejki II Ligi - East. Spotkanie prowadził sędzia D. Gawęcki. Oba zespoły prezentowały wysoką jakość gry, ale to Radunia Stężyca zdołała zdobyć jedyną bramkę, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka.