Kalisz - Radunia Stężyca, wynik spotkania - 2-0

Kalisz - Radunia Stężyca, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Kalisz a Radunia Stężyca wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-03-06 11:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Borecki 11' 1-0 M. Borecki 17' 2-0

Żółte kartki Kalisz: B. Putno 24' N. Gordillo 45'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 16' J. Kopania 44' D. Szuprytowski 45'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: J. Kopania 65'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Kalisz stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak B. Putno P. Szur niejednokrotnie zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami z ligi bywają niezwykle zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, wyśmienite gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Kalisz i Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion OSRiR.