Mecz Radunia Stężyca - Wisła Puławy zakończony wynikiem 1-3 na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-05-04 10:00

W minioną sobotę na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy. Mecz ten, będący częścią 31 kolejki II Ligi - East, zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 3:1. Pomimo starań obu zespołów, to gracze Wisły Puławy okazali się skuteczniejsi, prowadząc już 2:0 na przerwę.

Relacja z meczu Radunia Stężyca - Wisła Puławy

W dniu 4 maja 2024 roku na Gminnym Stadionie Sportowym odbyło się starcie pomiędzy Radunią Stężyca a Wisłą Puławy. Mecz ten był częścią 31. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia. Drużyna gospodarzy przegrała z gośćmi 1-3, a już do przerwy goście prowadzili 2-0. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

W 39. minucie meczu na listę strzelców wpisał się K. Kumoch, zdobywając pierwszego gola dla Wisły Puławy. Chwilę później, bo w 42. minucie, Kumoch ponownie pokazał klasę i podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu. Radunia Stężyca znalazła się w trudnej sytuacji, ale nie poddała się.

W drugiej połowie, konkretniej w 65. minucie, na listę strzelców wpisał się M. Mrsic, skracając dystans między drużynami. Nadzieje gospodarzy jednak szybko zostały stłumione przez J. Flaka, który w 75. minucie ustalił wynik meczu na 1-3 na korzyść Wisły Puławy.

Emocje na boisku nie ograniczały się jedynie do bramek. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom obu drużyn, lecz to gospodarze zbierali je częściej. H. Zwozny został ukarany w 40. minucie, a T. Dejewski również nie uniknął kary w 71. minucie. Ponadto, kolejna żółta kartka dla Raduni Stężyca została pokazana w 83. minucie (brak danych o zawodniku).

W kontekście czerwonych kartek, cieszy fakt, że żadna z drużyn nie straciła zawodnika na boisku. Mimo porażki, obie ekipy zdołały utrzymać pełny skład do końcowego gwizdka.

Radunia Stężyca będzie teraz musiała podnieść się po tej porażce i przygotować do kolejnych spotkań z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn. Z kolei Wisła Puławy ma przed sobą starcia z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce. Obydwa zespoły wiedzą, że każdy mecz to nowe wyzwanie i szansa na poprawę swojej pozycji w lidze.