Spotkanie Hutnik Kraków - Radunia Stężyca na stadionie Stadion Suche Stawy: 3-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-05-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się Hutnik Kraków i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: K. Lelek 4' 1-0 R. Stępień 7' 1-1 K. Andrzejewski 30' 2-1 M. Drąg 76' 3-1 J. Surdykowski 90' 3-2

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Surdykowski 6' J. Witek 43' P. Szur 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia spotkania - M. Bielawski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Hutnik Kraków zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów a Radunia Stężyca podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Bełchatów.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. J. Surdykowski raz za razem gwarantują swoim stałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty i gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą fana. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Hutnik Kraków oraz Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Suche Stawy.