Na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz Lech Poznań II - Radunia Stężyca - 1-0

Lech Poznań II - Radunia Stężyca wynik meczu 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lech Poznań II a Radunia Stężyca wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-02-26 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Lech Poznań II a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: F. Wilak 9' 1-0

Żółte kartki Lech Poznań II: T. Cywka 10' F. Wilak 25'

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Furman 21' E. Furtado 38'

Czerwone kartki Lech Poznań II: F. Wilak 25'

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznań II stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa a Radunia Stężyca z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. T. Cywka J. Furman nieustannie sprawiają swoim kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy przepiękne asysty czy gole, brutalne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy drużynami są bardzo zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Lech Poznań II oraz Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.

Przeczytaj artykuł partnera i poszerz swoją wiedzę odnośnie typowania wyników- kliknij tutaj!