Mecz Radunia Stężyca kontra Hutnik Kraków na obiekcie Gminny Stadion Sportowy - wynik końcowy 5-2

W dniu 2021-10-24 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się Radunia Stężyca oraz Hutnik Kraków.

Po pierwszej połowie meczu między Radunia Stężyca a Hutnik Kraków wynik wynosił 4-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: S. Deja 5' 1-0 M. Miller 10' 2-0 D. Szuprytowski 24' 3-0 R. Stepien 26' 4-0 J. Wilczynski 40' 4-1 P. Szur 66' 5-1 M. Kitlinski 84' 5-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Szuprytowski 7' P. Szur 71'

Żółte kartki Hutnik Kraków: L. Kedziora 46'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Radunia Stężyca stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Fani śledzą ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi D. Szuprytowski L. Kedziora nader często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz gole gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nudzą kibica. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Radunia Stężyca oraz Hutnik Kraków w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.