Spotkanie Radunia Stężyca vs Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 0-3 dnia 2022-02-27 12:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-02-27 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: S. van Huffel 6' 0-1 A. Plaskowski 46' 0-2 A. Plaskowski 73' 0-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 13' R. Stepien 14' R. Kosznik 50' K. Lizakowski 70' J. Witek 76'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 21'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki oraz Sokół Ostróda a Chojniczanka Chojnice podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Wielu fanów futbolu śledzi starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak J. Letniowski T. Mikolajczak nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, książkowe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nas męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Radunia Stężyca oraz Chojniczanka Chojnice i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.