Kotwica Kołobrzeg kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania - 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-01 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Šoljić 68' 1-0 M. Kuzimski 75' 1-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Nojszewski 34' M. Kozajda 71' T. Kaczmarek 82'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 35' Eduardo 59' M. Kuzimski 67'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia meczu to D. Krumplewski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak J. Nojszewski D. Bashlay nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania nudne. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.