Mecz Radunia Stężyca - Polonia Bytom zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radunia Stężyca a Polonia Bytom wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-08-13 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Radunia Stężyca a Polonia Bytom.

Gole strzelali: T. Gajda 56' 0-1 M. Kuzimski 75' 1-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: B. Kasprzak 33' N. Potrac 42'

Żółte kartki Polonia Bytom: T. Gajda 19' T. Gajda 67' D. Wolny 73' L. Zielinski 82'

Czerwone kartki Polonia Bytom: T. Gajda 67'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Kotwica Kołobrzeg a Polonia Bytom z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Wierni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak B. Kasprzak T. Gajda stale sprawiają własnym stałym kibicom wiele emocji. Nieprzerwanie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Polonia Bytom w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.