Spotkanie Radunia Stężyca - Wigry Suwałki, wynik 1-3

Radunia Stężyca - Wigry Suwałki 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Wigry Suwałki wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2022-03-13 13:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23. Zmierzyły się Radunia Stężyca i Wigry Suwałki.

Gole strzelali: J. Kopania 5' 1-0 M. Lewandowski 30' 1-1 T. Lewandowski 37' 1-2 M. Zebrakowski 90' 1-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Deja 39' S. Murawski 46' D. Retlewski 55' D. Bashlay 59' M. Orlowski 67'

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 50' B. Gvozdenovic 59' B. Pretnik 89'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Wigry Suwałki podejmie Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak S. Deja T. Lewandowski nieustannie gwarantują fantastycznym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki między piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Obserwujemy idealne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Radunia Stężyca i Wigry Suwałki w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.