Spotkanie między Radunia Stężyca oraz Górnik Polkowice zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2023-05-06 15:00

Radunia Stężyca kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 2-2. W dniu 2023-05-06 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Radunia Stężyca a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: J. Kuźma 5' 0-1 C. Sauczek 62' 1-1 M. Czarny 77' 1-2 Eduardo 79' 2-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: B. Zynek 64' J. Straus 75' E. Furtado 76' R. Stepien 82' D. Prikhna 84'

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 69' K. Waclawczyk 78'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 81'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania - P. Pazdecki. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak B. Zynek K. Fryzowicz nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między graczami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Radunia Stężyca oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.