Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn, wynik meczu - 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Radunia Stężyca a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radunia Stężyca: W. Luczak 23' M. Kuzimski 80'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: I. Kosmicki 77'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Stomil Olsztyn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak W. Luczak I. Kosmicki nieraz zaserwowały wspaniałym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Ustawicznie obserwujemy książkowe bramki czy asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki między graczami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska nudne. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.