Mecz Polonia Warszawa vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 3-2

Polonia Warszawa vs Radunia Stężyca, wynik 3-2. Dnia 2023-04-15 16:00 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Polonia Warszawa a Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Polonia Warszawa a Radunia Stężyca wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: M. Kuzimski 36' 0-1 M. Kluska 63' 1-1 Eduardo 70' 1-2 M. Fidziukiewicz 90' 2-2 M. Fidziukiewicz 90' 3-2

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Żółte kartki Radunia Stężyca: Eduardo 14' J. Furman 22' E. Furtado 90'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 90'

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Polonia Warszawa stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie a Radunia Stężyca zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice.

Wielu kibiców śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z zdolnych graczy futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Eduardo nieraz zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Polonia Warszawa i Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.