Spotkanie pomiędzy Motor Lublin oraz Radunia Stężyca dnia 2023-05-13 15:00 na obiekcie Arena Lublin: wynik 3-1

Motor Lublin kontra Radunia Stężyca wynik meczu 3-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Motor Lublin i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-05-13 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Krol 10' 1-0 P. Ceglarz 29' 2-0 K. Welniak 76' 3-0 Eduardo 79' 3-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Rybicki 86'

Żółte kartki Radunia Stężyca: Eduardo 18' B. Zynek 53' W. Luczak 63' S. Deja 66'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Motor Lublin stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn.

Kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Rybicki Eduardo częstokroć zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Systematycznie zdarzają się wyśmienite gole oraz asysty, ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Motor Lublin i Radunia Stężyca oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Arena Lublin.