Mecz Stal Rzeszów kontra Radunia Stężyca, wynik 1-0

Stal Rzeszów kontra Radunia Stężyca wynik 1-0. W dniu 2021-09-12 10:20 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Rzeszów a Radunia Stężyca wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: D. Bashlay 45' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Radunia Stężyca: K. Lizakowski 34' J. Surdykowski 37' S. Deja 72'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Radunia Stężyca z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak K. Lizakowski nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami są nader zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Stal Rzeszów i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.