Radunia Stężyca vs Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu 1-2

Radunia Stężyca vs Kotwica Kołobrzeg 1-2. W dniu 2022-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Radunia Stężyca a Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: P. Łysiak 24' 0-1 J. Šoljić 80' 0-2 B. Zynek 90' 1-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 25' W. Luczak 39' D. Bashlay 45' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: B. Kulejewski 52' D. Chrominski 75' J. Soljic 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Gasiorowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca zmierzy się już z Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak R. Stepien B. Kulejewski częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się spektakularne asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że potyczki męczą. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.