Spotkanie Radunia Stężyca vs Jastrzębie zakończone wynikiem 4-2

Radunia Stężyca vs Jastrzębie, wynik końcowy 4-2.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2022-08-21 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Radunia Stężyca a Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Kaszuba 33' 1-0 D. Stanclik 42' 1-1 B. Zynek 79' 2-1 W. Luczak 85' 3-1 B. Zynek 87' 4-1 B. Borun 90' 4-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: A. Kaszuba 24' S. Deja 65' N. Potrac 90'

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 29' K. Kawula 82'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stawi czoła Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Wieczysta Kraków i Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Kotwica Kołobrzeg.

Fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak A. Kaszuba Y. Zakharchenko niejednokrotnie zagwarantowały własnym stałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze przynudzają. Stale obserwujemy widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Radunia Stężyca oraz Jastrzębie w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.