Spotkanie Kalisz - Radunia Stężyca zakończone wynikiem 5-1 dnia 2022-10-14 16:30

Kalisz - Radunia Stężyca zakończony wynikiem 5-1.

Pierwsza część spotkania między Kalisz a Radunia Stężyca zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

W dniu 2022-10-14 16:30 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: E. Sobków 8' 0-1 P. Giel 34' 1-1 M. Gawlik 56' 2-1 Néstor Gordillo 61' 3-1 M. Wysokiński 72' 4-1 Néstor Gordillo 77' 5-1

Żółte kartki Kalisz: W. Smolinski 19' M. Gawlik 29'

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 49' J. Surdykowski 51' T. Dejewski 61'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Kalisz stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II natomiast Radunia Stężyca z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. W. Smolinski J. Letniowski nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż widowiska nudzą. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Kalisz oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSRiR.