Na stadionie Gminny Stadion Sportowy miało miejsce spotkanie między Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 2-1

Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-23 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Radunia Stężyca a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: W. Luczak 29' 1-0 J. Straus 45' 2-0 D. Nowak 77' 2-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Gorski 39' D. Bashlay 69' W. Jakubik 78' J. Surdykowski 82' M. Orlowski 85'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 45' M. Rutkowski 74' D. Szuprytowski 79'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków natomiast Pogoń Siedlce z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Resovia Rzeszów.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Gorski T. Lewandowski nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nie są warte uwagi. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Radunia Stężyca oraz Pogoń Siedlce jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.