Mecz Radunia Stężyca kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Gminny Stadion Sportowy

Radunia Stężyca kontra Motor Lublin, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radunia Stężyca oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-09 12:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Radunia Stężyca a Motor Lublin.

Gole strzelali: P. Ceglarz 50' 0-1 J. Surdykowski 55' 1-1

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Straus 41' J. Surdykowski 80' E. Sobkow 90'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 24' M. Gasior 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia meczu to P. Idzik. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Radunia Stężyca stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Pogoń Siedlce natomiast Motor Lublin z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej oddani fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych graczy drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak J. Straus P. Szarek wielokrotnie sprawiają wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Często zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Radunia Stężyca oraz Motor Lublin i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.