Jastrzębie - Radunia Stężyca, wynik meczu 4-0

Jastrzębie - Radunia Stężyca wynik 4-0. Dnia 2023-03-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się Jastrzębie oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Jastrzębie oraz Radunia Stężyca wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: D. Kamiński 15' 1-0 P. Lech 21' 2-0 D. Stanclik 62' 3-0 Ricardo Vaz 87' 4-0

Żółte kartki Jastrzębie: K. Zych 37' D. Witkowski 89'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Dampc 12' D. Prikhna 45' K. Tulowiecki 66' S. Deja 76'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu - S. Tarnowski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Zagłębie Lubin II. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Liczni fani śledzą starcia ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak K. Zych M. Dampc nieprzerwanie sprawiają wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami są niezwykle zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania mało interesujące. Trafiamy na idealne gole i asysty, nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Jastrzębie oraz Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.