Na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbyło się spotkanie Radunia Stężyca vs Motor Lublin: wynik końcowy 3-0

Dnia 2021-11-07 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Radunia Stężyca a Motor Lublin.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Motor Lublin wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: D. Szuprytowski 23' 1-0 D. Szuprytowski 44' 2-0 D. Retlewski 86' 3-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Deja 13'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Kusinski 21' T. Swedrowski 84'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Motor Lublin zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak S. Deja P. Kusinski nierzadko zaserwowały kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie trafiamy na niezwykłe asysty i bramki, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi okazują się bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca oraz Motor Lublin w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.