Mecz Radunia Stężyca kontra Lech Poznań II, wynik końcowy 3-3

Radunia Stężyca kontra Lech Poznań II, wynik 3-3. Dnia 2022-07-31 13:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Radunia Stężyca a Lech Poznań II.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Lech Poznań II wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: W. Luczak 5' 1-0 L. Splawski 9' 1-1 L. Splawski 27' 1-2 T. Cywka 49' 1-3 R. Stepien 82' 2-3 R. Kosznik 85' 3-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Letniowski 20' A. Kaszuba 69'

Żółte kartki Lech Poznań II: F. Wilak 17' P. Walis 60' O. Tomczyk 70'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Dzisiaj fani z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze II Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak J. Letniowski F. Wilak nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe asysty i bramki dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki między graczami zdarzają się bardzo zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Warto więc oglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Radunia Stężyca i Lech Poznań II w lidze II Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.