Spotkanie Radunia Stężyca vs Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 3-0

Dnia 2021-09-19 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca oraz Olimpia Elbląg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Radunia Stężyca a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: M. Miller 2' 1-0 W. Luczak 52' 2-0 D. Retlewski 89' 3-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Witek 6' W. Luczak 22' R. Stepien 66' D. Bashlay 71'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 12' L. Sarnowski 30' J. Guilherme 48'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Radunia Stężyca zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów a Olimpia Elbląg z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Wisła Puławy.

Oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe drużyny oraz piłkarze jak J. Witek K. Krasa niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Regularnie obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze nużące. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Radunia Stężyca oraz Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.