Spotkanie Motor Lublin vs Radunia Stężyca zakończone wynikiem 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin oraz Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-05-14 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin i Radunia Stężyca.

Gole strzelali: D. Retlewski 10' 0-1 R. Stępień 25' 0-2 S. Murawski 78' 1-2 W. Błyszko 80' 2-2

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 28' D. Mandricenco 43' M. Michota 90'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 31' D. Bashlay 58' J. Kopania 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: M. Orlowski 60'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Kukla. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Bełchatów i . Kolejno natomiast Radunia Stężyca podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak M. Cichocki P. Szur nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Motor Lublin oraz Radunia Stężyca oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Arena Lublin.