Spotkanie Śląsk Wrocław II - Radunia Stężyca zakończone wynikiem 2-5

Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie meczu między Śląsk Wrocław II oraz Radunia Stężyca wynik to 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-5.

Gole strzelali: J. Iskra 4' 1-0 D. Piotrowski 29' 1-1 B. Borun 43' 2-1 J. Letniowski 75' 2-2 R. Stepien 77' 2-3 J. Letniowski 80' 2-4 J. Surdykowski 90' 2-5

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: A. Lyszczarz 39'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 16' S. Deja 72' J. Letniowski 81' B. Kuzniarski 84'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak A. Lyszczarz P. Szur niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Śląsk Wrocław II oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Oporowska.