Dnia 2023-04-22 15:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy odbyło się spotkanie Radunia Stężyca kontra Garbarnia Kraków: wynik 0-2

W dniu 2023-04-22 15:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Radunia Stężyca a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie meczu między Radunia Stężyca a Garbarnia Kraków wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: D. Nakrosius 31' 0-1 T. Tymosiak 90' 0-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: W. Jakubik 12' S. Nowicki 18' M. Dampc 74' D. Prikhna 85'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: K. Dziedzic 68' C. Polak 79'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak W. Jakubik K. Dziedzic bardzo często zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty i gole, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Radunia Stężyca oraz Garbarnia Kraków i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.